Bizi Takip Edin !

Facebook Twitter Rss Kaynağı
28
Ekim
2013

Merhaba ben Mükerrem KURT;

mkrresim - HakkımızdaSitemize hoşgeldiniz. Sitemizi hobiye yeni başlayan arkadaşlara bilgi vermek maksadıyla açmıştım. Ama uzun süredir ara ara şu balıktan var mı, şu ilaçtan var mı gibi ticari konularda sorular sorulmakta. Ama herkese de aynı cevabı vermek zorunda kalmaktayım. Kendim evimde 2-3 akvaryumla sadece hobisi yapmaktayım. Çoğu hobicide 9-10 tür varken bende sadece cichild ( ciklet )  dediğimiz balıklardan ya iki tür olur ya da üç. Elimdeki balıkların yavrularını da yem parasını karşılamak için ya akvaryumcuya veririm ve ya tanıdıklara hediye ediyorum.

Diyeceğim o ki lütfen sitemize gelen ziyaretçi hobicilerimiz ticari olarak beni aramasınlar. Bildiğim konularda yardımcı oluyum. Bilemediğim konularda da araştırayım hem siz öğrenin hem ben. Bilgi sınırsız bir deryadır ki ben bu derya da bir damla bile olmayan bir cahilim.

Sitemizi tamamen kişisel gayretlerimle yapıyorum ve idame ettiriyorum. Bu hobiye gönül verdiysek ne paranın hükmü olur ne de başka bir maddi çıkarın.

 

Tekrar sitemize hoşgeldiniz diyerek çenemi kapatıyorum 🙂

Konu içerisinde açılmayan resim,video varsa ya da yanlış bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız "Sayfa Hakkında Bir Sorun mu Var?" dan bize bildiriniz.

Bir Cevap Yazın