Bizi Takip Edin !

Facebook Twitter Rss Kaynağı
Bu konu 8 ay Önce yayınlanmıştır.

Bu parazitler tipik özellik olarak yumurtlama kuluçka ,larva ve yetişkin evrelerinden geçen parazitleridir.Sera cortapur bu parazitleri her devresinde özelliklede larva döneminde etkisiz hale getirerek parazitin akvaryumunuzdan tamamen yok olmasını sağlar.Genel de ani ısı değişiklikleri ve su parametrelerinin bozulması ile hortlar, ısının yükseltilmesi ve kaya tuzu ilave edilmesi başlangıçta çözüm olabilir.
Su düzenleyicisi ilaç Ichthyophthirius multifilis (Beyaz Benek Hastalığına) ve diğer parazitlere karşı tatlı su ve deniz akvaryumunda.
Kullanma talimatı: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız!
Normal dozajlama:
1 inci-5 inci gün 20 litre su içine 1 ml veya 18 damla karıştırılacak

Ağır hastalıklarda;
1 inci-5 inci gün 20 litre su içine 2 ml veya 36 damla karıştırılacak eğer başka uygulama önerilmediyse.Costapur 50ml,100ml ve 500ml lik şişelerde satılmaktadır.
Dikkat: 100ml ve 500ml2lik şişelerde dozaj damla değil, ml hesabıyla uygulayınız.Hafif bir ısı artışı ve havalandırma, iyileştirme sürecini hızlandırır.
Tedavi esnasında kömürle filtreleme yapmayınız ve UV ışıkları kapatınız!
Tedavinin bitiminden sonra suyun kısmen değiştirilmesi ve/veya sera super carbon ile filtrelenizi öneririz.Hastalıklara karşı direncin arttırılması için, sera fishtamin ile vitamin kürü uygulanmalıdır.
Bileşimi:
100ml sera costapur:
Potasyum Iyodür 2.8mg
Malahit Yeşili Oksalik 105mg
Distile Su k.m 100ml içerir.

Besin maddesi yapımında kullanılan hayvanlar için kullanılamaz.Tüm tatlı su hayvanları içindir.Deniz akvaryumundaki yosun ve omurgasızlar için uygun olmayabilir.Bu nedenle tedavinin bir karantina akvaryumunda yapılmasını öneririz.Çocukların ve ev hayvanlarının ulaşamayacağı yerde bulundurunuz.Son kullanma tarihinden sonra kullanmayınız.Kullanım süresince başka firmaların ürünlerini kullanmayınız.

Etiketler