Bizi Takip Edin !

Facebook Twitter Rss Kaynağı
Bu konu 5 ay Önce yayınlanmıştır.

Tropical Carnivore etçil balıklar ve canlılar için geliştirilen dip balıklarına yönelik yüksek protein oranı içeren yeni bir tablet üründür. İçeriğinde bulunan sindirimi kolay proteinler vatozların ve dipten beslenen diğer balıklar için besin gereksinimlerinin büyük kısmını karşılar. Bununla beraber carnivore omnivor çöpçü balıklarının diyetlerine eklenebilebilir. Yüksek protein ihtiyacı olan cikletler için ve ayrıca potamotrygonidae’ler ve diğer etçil balıklarınızın düzenli yem ihtiyaçlarını karşılayacaktır.Yemdeki nişasta seviyesi etçil balıkların iç organlarının yağlanmasını engellemek amacıyla azaltılmıştır.
Yemin üretiminde üreticilerin kullandığı yöntemlerden biri olan HTST teknolojisi; biyolojik yönden güvenilir olmasının yanında canlılar tarafından bu yemin sindirilebilirliğini arttırdığı için sıkça kullanılmaktadır.İçeriğinde bulunan beta glukan ayrıca bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek hastalıklara karşı dirençli canlılar sağlamaktadır.
Hidrostabilitesinin yüksek olması granül yemin suda yapısını uzun bir süre korumasını, kirlenmemesini ve içeriğinde bulunan besin maddelerini kolayca salmamasını sağlar. UV filtreli kutularda satılan carnivore bu sayede kullanıcılar tarafından güvenle kullanılmasını sağlamaktadır.

Bu yemi JBL novo tab,sera o-nip, JBL bits, new life spectrum All purpose, new life spectrum thera +A ile kullanılması tavsiye edilmektedir.
Yemin paketlenme şekli;
Tropical carnivore 500ml, 1000ml, 3l ve 5l olarak satışa sunulmaktadır.

Yemin içeriği;
Ham protein %48
Yağ %9
Lif %2
Nem %8