Bizi Takip Edin !

Facebook Twitter Rss Kaynağı
Bu konu 6 ay Önce yayınlanmıştır.

Afrika kökenli yosun yiyen çiklit balıkları için ve bitkisel besinlere ihtiyaç duyan deniz balıkları gibi diğer balıklar için tasarlanmış %36 gibi yüksek oranda spirulina içeren bitkisel cama yapışabilen tablet yem. Spirulina platensis türü algler balıkların bağışıklık sistemini harekete geçirme ve ayrıca sindirim süreçlerine olumlu etkilerde bulunmaktadır. Bu algler balıkların fiziki kondisyonlarını yükselten, büyümelerini ve renklerini olarak etkileyen doymamış yağ asitleri, kolay sindirilebilir proteinler ve esansiyel aminoasitler bakımından zengindirler. Bu yemin düzenli kullanılması halinde spirulinada mevcut karotenoidler sayesinde balıklarınızın renkleri daha canlı ve parlak olur.

Otçul balıklarınızın diyetlerini çeşitlendirmek için sera spirulina, JBL novo fect, tropical vegetabin gibi tabletlerden de yararlanabilirsiniz.

 

İçerikler:
Alg iSpirulina platensis min. 6, Balık eti ve türevleri,tahıllar,kabuklular,bitkisel içerikler, et türevleri,bitkisel protein özleri,tahıllar,mayalar,süt ve türevleri,deniz yosunu,bitkisel ve hayvansal yağlar,mineraller.

Vitaminler :

Vitamin A 22 400 IU/kg, vitamin D3 1 260 IU/kg, vitamin E alpha-tocopherol acetate 75 mg/kg, vitamin C ascorbic acid phosphate 285 mg/kg, lecithin
Avrupa Birliği standartlarının izin verdiği miktarda renklendiriciler ve koruyucular

Yem analizi;
Ham protein %40
Ham yağ %6
Ham selüloz %3
Ham kül %9,5
Su %8